Nye utgivelser
HANDLEKURV
 Handlekurven er tom
Bokhandlere 

Våre nettsider er oppdatert med hensyn til utgivelsesdatoer og nye bøker utgitt.

Vi lager plakater og annet ekstramateriell til en hel del av våre utgivelser og er gjerne behjelpelige med å få forfattere til å stille på arrangementer i bokhandelen. Ta kontakt med salgsavdelingen vår for å diskutere ideer, for mer informasjon eller hjelp.

Informasjon om nye bøker sendes via e-post. Dersom du ikke mottar nyhetsbrev fra oss, men ønsker å gjøre dette, kan du registrere  deg eller butikken her.

Bestillinger:
Vi distribuerer våre bøker gjennom Fagbokforlaget. Bestillinger kan sendes direkte til ordre@vigmostadbjorke.no. Husk å oppgi eventuelle referanser ordren skal merkes med.

Salgs- og markedsavdeling

Salgs- og markedsavdelingen:

Kjetil Sundet, salgs- og markedssjef
e-post Kjetil.Sundet@vigmostadbjorke.no, mobil 916 11 144

Bente Skuggedal, kjedeansvarlig
e-post Bente.Skuggedal@vigmostadbjorke.no, mobil 901 61 944

Mari Evine Elserud, salgskonsulent
e-post mari.elserud@vigmostadbjorke.no, mobil 979 75 827

Ingrid Petrine Elde, kjedeansvarlig
e-post ingrid.elde@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 821

Trine Gustavsen, salgskonsulent
e-post Trine.Gustavsen@vigmostadbjorke.no, mobil 922 99 734

Anders Wigen (sykemeldt), salgskonsulent
e-post anders.wigen@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 462

Kristian Strømme, markedskonsulent
e-post kristian.stromme@vigmostadbjorke.no, mobil 951 047 39


Opprettet: 15.01.2007 kl. 21:32, endret: 06.10.2017 kl. 12:55
 
NYHETER
Høstens katalog er klar!
Her kan du lese om alle våre utgivelser høsten 2017.
02.08.2017
 
Les utdrag fra bøkene våre på ISSUU
Du kan lese utdrag fra mange av våre utgivelser på nettet. Klikk på linken for å komme til siden med oversikt over alle våre utdrag, og følg oss gjerne slik at du får varsler når vi legger ut nye ting.
23.02.2017