Nye utgivelser
HANDLEKURV
 Handlekurven er tom
Kontakt oss! 

Ledelse:

Arno Vigmostad, forlegger
e-post arno.vigmostad@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 835

Elizabeth Sellevold, forlagssjef
e-post elizabeth.sellevold@vigmostadbjorke.no, mobil 918 17 699


Redaksjon norsk skjønnlitteratur:

Karen Forberg(permisjon), sjefredaktør norsk skjønnlitteratur
e-post karen.forberg@vigmostadbjorke.no, mobil 415 54 682

Tiril Broch Aakre, redaktør norsk skjønnlitteratur for voksne
e-post tiril.aakre@vigmostadbjorke.no, mobil 913 27 385

Sonja Dalseth, redaktør norsk skjønnlitteratur for voksne
e-post sonja.dalseth@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 418

 

Redaksjon for norsk og oversatt barn- og ungdom:

Camilla Brønnich Eikeland, redaktør barn og ungdom
e-post Camilla.Eikeland@vigmostadbjorke.no, mobil 402 80 666

Frøydis Jørve, redaktør barn og ungdom
e-post Froydis.Jorve@vigmostadbjorke.no, mobil 402 44 969

 

Redaksjon oversatt skjønnlitteratur:

Vigdis Ofte, redaktør oversatt skjønnlitteratur for voksne
e-post vigdis.ofte@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 417

 

Redaksjon sakprosa:

Frode Molven, sjefredaktør generell sakprosa
e-post frode.molven@vigmostadbjorke.no, mobil 400 08 472

Anne Arnesen Mørch, redaktør generell sakprosa
e-post anne.arnesen.morch@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 433

Inge Kristiansen, seniorredaktør generell sakprosa
e-post Inge.Kristiansen@vigmostadbjorke.no, mobil 971 70 524

Guro Havro Bjørnstad, redaktør generell sakprosa
e-post Guro.Bjornstad@vigmostadbjorke.no, mobil 99 47 45 82

Ingunn Hansen, produksjonskonsulent
e-post Ingunn.Hansen@vigmostadbjorke.no, mobil 91 83 59 30

Salgs- og markedsavdelingen:

Kjetil Sundet, salgs- og markedssjef
e-post Kjetil.Sundet@vigmostadbjorke.no, mobil 916 11 144

Bente Skuggedal, kjedeansvarlig
e-post Bente.Skuggedal@vigmostadbjorke.no, mobil 901 61 944

Victoria Jelsø Spanthus, salgskonsulent
e-post victoria.spanthus@vigmostadbjorke.no, mobil 93 82 23 54

Ingrid Petrine Elde, kjedeansvarlig
e-post ingrid.elde@vigmostadbjorke.no, mobil 975 54 821

Trine Gustavsen, salgskonsulent
e-post Trine.Gustavsen@vigmostadbjorke.no, mobil 922 99 734

Anders Wigen, salgskonsulent
e-post anders.wigen@vigmostadbjorke.no, mobil 970 57 462

Kristian Strømme, markedsansvarlig
e-post kristian.stromme@vigmostadbjorke.no, mobil 951 047 39

 

PR og informasjon:

Anne Iversen, informasjonssjef
e-post Anne.Iversen@vigmostadbjorke.no, mobil 415 16 252

 

 

Translation rights and options:

Elizabeth Sellevold, elizabeth.sellevold@vigmostadbjorke.no,  telephone + 47 918 17 699

 

Besøks- og postadresse, Bergen:

Vigmostad & Bjørke, Kanalveien 51, 5068 Bergen

Besøks- og postadresse, Oslo:

Vigmostad & Bjørke, St. Olavs gate 12, 0165 Oslo


Opprettet: 15.01.2007 kl. 21:38, endret: 02.08.2017 kl. 12:44
 
NYHETER
Høstens katalog er klar!
Her kan du lese om alle våre utgivelser høsten 2017.
02.08.2017
 
Les utdrag fra bøkene våre på ISSUU
Du kan lese utdrag fra mange av våre utgivelser på nettet. Klikk på linken for å komme til siden med oversikt over alle våre utdrag, og følg oss gjerne slik at du får varsler når vi legger ut nye ting.
23.02.2017